M.R. Štefánika-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Tibor Novosad 10. januára 2020

Bezdomovci si v lete zriadili priestor pre oddych priamo v centre mesta. Milostivé leto to schovalo , ale jesenné opadanie listov obnažila neporiadok. Špatí to okolie a už minimálne polrok s tým nič nikto nerobí. Zamestnanci Viale o tom vedia ,pretože obďaleč niekoľkokrát nakladali pokosenú trávu.

15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odpad - prístrešok bol odstránený 13.1.2020 

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
15. január 2020

Tibor Novosad

Oceňujem pohotovú reakciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.