Úprava a skrášlenie- cyklistický chodník

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Neriešený
meno
Matúš 15. marca 2016

presunutie smetného koša bližšie k lavičkám na sedenie a odstránenie stlpov bývalého oplotenia v rámci celkovej estetizácie hlavného a intenzívne využívaného rekreačného areálu

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Koše sú umiestnené podľa projektovej dokumentácie.

Odd. cestovného ruchu
04. apríl 2016

Matúš

a stlpiky neodstránite?
04. apríl 2016

Vojtech

Matúš - stlpiky sú asi tiež podľa projektovej dokumentácie......
06. apríl 2016

Matúš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania