Novoveská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený

vrak z ineho okresu si v Levoči nikto nevšimne KK307CA

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 4.5.2020 hliadka MsP zistila vrak MV na ul. Pri likérke, kde bol zistený majiteľ tohto vozidla a vec je v súčasnosti v riešení. O vyriešení podnetu budeme informovať.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vrak vozidla bol dňa 12.05.2020 v čase o 12.30 hod. odstránený z verejného priestranstva.
S pozdravom

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.