Výtlky na Kozačekovej ulici

- J.Kozáčeka


03. apríla 2018

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 

Upchaté uličné vpusty

- Ružová


01. novembra 2017

Zodpovednosť: Zvolen

Vyriešený
 

Stĺpy telefónneho vedenia

- Borovianska


31. júla 2015

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Nedokončený chodník

- Borovianska


31. júla 2015

Zodpovednosť: Zvolen

Neriešený
 

Znečistený svah a potok

- Ružová


16. marca 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Zvolen

Vyriešený
 

Nebezpečné parkovanie

- Ružová


01. marca 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený