Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zabetónované stromy

Zodpovednosť za riešenie: Moldava

Vyriešený

Zaslal: Igor, 28. decembra 2016

Prosim o vyslobodenie stromov spod betonu za penzionom Bodva.

13. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

počas realizácie projektu "Rekonštrukcie centra mesta" v roku 2013 došlo k nevhodnej technickej realizácii osadenia drevín v priestore parkoviska. V súčasnosti sa pripravuje komplexná úprava celého priestoru tak, aby dlažobné kocky nebránili rastu drevín. Tieto práce budú realizované v priebehu roka 2017 pracovníkmi Správy mestskej zelene a to v čase vhodných poveternostných podmienok.

Ďakujeme za Váš podnet.


Ing. Monika Al Aliová,odd. výstavby, referent územného plánovania
04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Táto problematika sa odstránila v réžii mesta Správou zelene, stromy sú uvoľnené a okolie je prispôsobené rastu stromov. Váš podnet považujeme za vyriešený. Ďakujeme.

Ing. Waldemar Vislay. vedúci výstavby a územného rozvoja

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.