Hurbanova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Myjava

Vyriešený
meno
martin 19. júna 2019

"Auto" stojí na jednom mieste a postupne sa rozpadá a znečisťuje ulicu.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem!

Vrak bol z parkoviska na Hurbanovej ulici odstránený.

Tomáš Marek, MsÚ Myjava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.