Vodárenská-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Pekný deň, chcel by som sa spýtať prečo sa tu na týchto miestach spravil holorub, kde býval starý les a lesná škôlka. Vdaka

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ak sa nemýlim, táto lokalita sa nenachádza v katastri nášho mesta Námestova.
S pozdravom
Kasan

Marián Kasan - správne oddelenie
13. máj 2019

Markus Berger

Vdaka, viete to posunut na Dolny Kubin?
14. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
mesto Dolný Kubín, zatiaľ neparticipuje na OPS, avšak môžme ich poprosiť o vyjadrenie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. máj 2019

Markus Berger

okej, dakujem za vyjadrenie. Napisem im email
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

„Dobrý deň, dovoľte mi poďakovať sa Vám za podnet. Problém sme konzultovali s Pozemkovým a lesným odborom Okresného úradu v Dolnom Kubíne, pre zaujatie stanoviska však potrebujú bližšie špecifikovať pozemok, na ktorom došlo k výrubu. Prosím Vás, pokiaľ je to možné, oznámte túto informáciu na môj mail vladimir.adamec@dolnykubin.sk, alebo priamo riaditeľovi odboru p. Mikulášikovi na adam.mikulasik@minv.sk.

Ďakujem.

Ing. Vladimír Adamec
kancelária primátora mesta Dolný Kubín
tel.: +421917871541“
28. máj 2019

Markus Berger

Zdravim poslal som odpoved aj na email.

Zdravim,
Reagujem na vašu odpoved a posielam podklady k tomu výrubu. V linku je odkaz na Google mapy a v prílohe som to aj vyznačili.

Gesetzte Markierung
In der Nähe von 026 01 Dolný Kubín, Slowakei
https://goo.gl/maps/3d48YmBe5JRbRoej8

Vdaka a pekný vecer prajem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.