Moyzesova-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: Nitra

V riešení
meno
Michal 13. novembra 2019

Prosím o odstránenie čiernej stavby - garáže a dlažby vedúcej do tejto garáže. Viď foto.

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Váš podnet bude zaslaný na príslušný výbor mestskej časti č. 2 Staré mesto .
Prajem pekný deň

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet na parcele č. 1905/1 k.ú. Nitra (839914). Podnetom sa budeme na MsÚ zaoberať a po objasnení stavu a možnostiach riešenia Vás budeme informovať.
Prajem pekný deň .

S pozdravom za MsÚ Cok Steinemannová
22. december 2019

Michal

Mesiac preč a nič sa neudialo... Nitra je rajom pre čierne stavby.
17. marec 2020

Michal

Kedy bude táto čierna stavba odstránená? Nerozumiem prečo to toľko trvá. Situácia je jasná.
16. apríl 2020

Michal

Aky je stav? Dlhodobo ziadna odpoved...
28. apríl 2020

Michal

Kedy? haló?
07. august 2020

Michal

A znovu sa pýtam... keď už ste dostali tú cenu za odkazprestarostvu, očakávam odpovede a nie neriešený podnet bez reakcií.
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.