Malinovského ulica-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

zdravim,na sídlisku lúka "Pentagon" dosť poškodené húpačky.Poskodrna stredová konzola,zhora prasknutý zvar a zospodu ulomene drevo od tyče ktorá je uchytenia v zemi.Ak sa tyč zlomí obe strany hupacky padnú a hrozí väčší úraz.

06. jún 2019

Igor Gál

foto zospodu
25. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet, dané prvky ihriska boli opravené dodávateľom a následne preskúšané z hľadiska funkčnosti a nosnosti.

Ing. Rastislav Petkanič, vedúci odd. OVRMD
02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet, dané prvky ihriska boli opravené dodávateľom a následne preskúšané z hľadiska funkčnosti a nosnosti.

Ing. Rastislav Petkanič, vedúci odd. OVRMD

26.06.2019 14:05

Čechvalová, sekretariát primátora mesta Nové Mesto nad Váhom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania