Severná ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve

po nedavnej oprave chodníkov sa ulica severná stala este viac tankodromom ako byvala. a to sú najviac poškodené prave úseky ktore sa v minulom volebnom obdobi opravovali. obyvatelia žiadajú o komplexnú opravu povrchu cesty. ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.