Štúrova ulica-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
meno
Jan Zakuťanský 28. augusta 2019

na ceste medzi kruhovou krizovatkou Šturova a Škultetyho nieje ziaden dalsi priechod pre chodcov, aspon na polceste by sa zisiel pridat dalsi, nakolko je medzi uz existujucimi velka vzialenost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania