Poklop na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Danica Mikusova, 21. decembra 2016

Takto vyzerá poklop, ktorý bol opravovaný asi pred mesiacom, robí neskutočný rachot cez deň, v noci je to hrôza. Cez tento poklop chodia autá k činżiakom a samozrejme aj aj smetiarske autá, čakám, kedy si niekto poškodí autor

11. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol 11. januára odoslaný Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti.

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.