Zrekonštruovaná ulica?

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Szabolcs Szalai 18. februára 2018

Dobrý deň.

Keď sa ku koncu minulého roka zrekonštruovala Jesenského ulica, nejakým spôsobom nebola dokončená časť chodníku pri Nitrianskej ulici. Podotýkam, že táto strana chodníku na Nitrianskej ulici bola po celej dĺžke pekne zrekonštruovaná až na túto malú časť. Je v pláne upraviť tento škaredý výtlk na chodníku, ktorá tam pred rekonštrukciou nebola?

19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujeme za podnet. Na Jesenského ulici je naplánovaná aj rekonštrukcia chodníkov. Práce budú pokračovať hneď ako dovolia poveternostné podmienky.


S pozdravom

MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
19. júl 2018

Dušan

Dobrý deň

ešte stále nie sú vhodné poveternostné podmienky?
06. august 2019

Dušan

opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania