Smetisko pod cestným mostom na Kapisztóryho ulici

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 04. marca 2018

Dobrý deň. Pod mostom na Kapisztóryho ulici je obrovské smetisko. Nejde len o málo podstatný estetický problém. Veľké smetisko, medzi nakupným centrom a sídliskom, môže spôsobiť hygienické problémy. Počas skorej jari nie je výnimočné zvýšenie hladiny rieky - v tom prípade príde k zaplaveniu priestoru pod mostom. Smeti ktoré tam teraz ležia budeme vidieť potom v korunách vŕb rastúcich na brehoch Nitry. Môžte zabezpečiť likvidáciu smetiska a zabrániť jeho opätovnému vzniku? Ďakujem. MV

07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, i napriek tomu, že uvedený priestor je vo vlastníctve Slovenského vodohospodárskeho podniku, dnes 7.3. 2018 pracovníci aktivačnej činnosti vyčistili predmetný priestor od nečistôt.

S pozdravom

MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
07. marec 2018

Martin Vyžinkár

Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.