Bernolákova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Pezinok

Vyriešený

odhalená elektroinštalácia lampy

17. február 2019

MAROS

dnes som si vsimol zmenu stavu. lampa stale bez krytu ale vodice obalili, a asi tak zaizolovali, co je podstatne. dakujem. 👍
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol vyriešený. V čase nahlásenia podnetu bola poškodená pätica stĺpu VO provizórne zabezpečená, následne vymenená.

Oddelenie výstavby a životného prostredia, MsÚ PK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.