Šulekova ulica-zviera-deratizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Jaroslava Morávková 15. apríla 2021

Pri vchode číslo 5 sa za posledné obdobie objavili potkany a zjavne sa zväčšilo ich hniezdo. Poprosím o deratizaciu.

16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď zabezpečí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalitu nahlásime deratizačnej firme na zabezpečenie likvidácie živočíšnych škodcov v rámci jarného kola deratizácie plôch verejnej zelene.
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? jar 2021

Oddelenie životného prostredia
19. máj 2021

peter

jednemu vadia macky okolo domu tu zas potkany :D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania