Šulekova ulica-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Monika Paulíková 24. júla 2021

Na Šulekovej ulici, blízko vchodov 41, 39, 37,atd. sú na chodníkoch a parkovisku napadané šišky, a kôstky. Je to tam už od minulého roka.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečia aktivační pracovníci.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 31. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
09. august 2021

Monika Paulíková

32.týždeň, stav nezmenený.
11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Predmetný úsek chodníka je vyčistený.

Ing. Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk
12. august 2021

Monika Paulíková

12.8.2021 ; Na Šulekovej ulici, blízko vchodov 41, 39, 37,atď sa nič nezmenilo
24. august 2021

milan

Nemáte metlu a lopatu?.. každú hlúposť chcete nahlasovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania