Lístie na chodníkoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Darina, 14. decembra 2017

Kopy lístia na chodníkoch hlavnej ulice Clementisa na sídl. Sever.

22. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyčistenie chodníka a komunikácie zabezpečíme prostredníctvom VPP pracovníkov.

Natália Svítková
Referent pre projekty a podnety obyvateľov
27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetný chodník bol vyčistený v 50. kalendárnom týždni mestskou spoločnosťou TSMPD.

Natália Svítková
Referent pre projekty a podnety obyvateľov

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.