Neodpratané konáre, ktoré zostali na Riečnej ulici po opiľovaní

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Eva Drličková, 14. februára 2018

Dobrý deň, ešte v decembri 2017 opiľovali konáre stromov na Riečnej ulici v blízkosti golfového ihriska. Už je 14.2.2018, ale odpílené konáre ešte nie sú odpratané. Aj tam, kde už konáre odpratali, nie je trávnik dočistený.
Šetria si prácu? Alebo sú takí pomalí a nepružní.

21. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Situáciu preverujeme a pokúsime sa ju čo najskôr vyriešiť.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
21. február 2018

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci dnes pomáhali čistiť priestor a zbierať konáre. Akciu organizovala mestská spoločnosť TSMPD, ktorá zároveň zabezpečila odvoz konárov.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.