Rad L.N. Tolstého-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

dal by sa pozametať chodník od paneláku na Tolstého od vchodu 13 po krcmu trezor po zime je to plne štrku po zimnej údržbe a po rozpadajú čom sa betóne ďakujeme

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca komunikácií mestská spol. TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2019

Michal Ďureje-hovorca mesta
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci dňa 10.4.2019 pozametali chodník. Odvoz odpadu zabezpečila mestská spoločnosť TSMPD.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

13. apríl 2019

Robert

Nebude tento chodník a jemu priliehajúce parkovisko patriť do rekonštrukcie vnútro-bloku medzi Ľ. Ondrejova a I. Krasku ktorá momentálne prebieha prosím?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania