Pod horou-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Peter 08. septembra 2019

Dobrý deň
Chodník medzi Necpalmi a Severom je znečistený.

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

dňa 12.9.2019 bol chodník aktivačnými pracovníkmi vyčistený.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania