Štefánikova-chýbajúce koše na bioodpad

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Chcela by som sa informovať kde v meste sú umiestnené koše na BIOODPAD? Nezdá sa mi že by boli dostatočne rozmiestene tak aby k nim mali prístup všetci občania nakoľko po väčšine mesta som ich nenašla.
Foto aj adresa sú ilustračné.

29. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kontajnery na bioodpad sú postupne rozmiestňované v tomto týždni po celom meste.

Podnik technických služieb mesta
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozmiestňovanie nádob prebiehalo postupne od začiatku roka, v 4. týždni prebehlo doplnenie nádob na všetky lokality v meste. V prípade že sa pri umiestňovaní hnedých nádob zabudlo na nejaké stojisko prislúchajúce k bytovému domu, prosíme Vás o zaslanie adresy na e-mail veronika.hanatakova@puchov.sk, kde hneda nádoba nebola umiestnená, nádobu samozrejme doplníme. Na začiatok sa na každé stojisko umiestnila jedna hnedá nádoba, z dôvodu nábehovej krivky, pri osvojení zberu občanmi a využívaní nádob, budú na stojiská pridávané ďalšie nádoby.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania