Odpadkové koše

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Kubo 21. augusta 2019

Dobrý deň, ako budú prosím riešené odpadkové koše na Rastislavovej? Boli vybudované nové parkovacie miesta a tým presunuté koše na trávu a navezený štrk aj ako odstavná plocha pre autá, čo dúfam je len dočasné riešenie. Konkrétne pred vchodom 1164/8 sú teraz 2 koše, pritom 1 patrí k bytovke 1166, hlavne teraz v lete veľmi zapáchajú a sú blízko okien, jeden stojí na tráve rovnako ako koše na separovaný odpad. V meste sa budujú nové zapustené zberné nádoby a nové plochy pre koše a na našej ulici je takýto stav.
Ďakujem.

27. august 2019

Rudolf Marman

Dobrý deň prajem.
Odpadkové koše na Rastislavovej ulici boli premiestňené z dôvodu uvoľnenia parkovacích plôch pred bytovkou 1166 na podnet predsedu spoločenstva pána Luhového a osobne som to s ním prekonzultoval a toto riešenie bolo najlepšie pre občanov danej bytovky. Samozrejme, že ako poslanec som navrhol do budúcoročného rozpočtu aby tieto dva kontajneri boli nahradené polopodzemnými kontajnermi vrátane separačných nádob.Tým pádom zamedzíme šíreniu zápachu a neporiadku okolo kontajnerov. Nedá aby som nepoďakoval riaditeľovi technických služieb pánovi Svobodovi, ktorý promtne zareagoval na náš podnet premiestnenia kontajnerov a vytvoreniu štyroch nových parkovacích miest , ktoré tak chýbajú na našom sídlisku.

S pozdravom
Rudolf Marman
poslanec za obvod č.6
16. október 2019

Kubo

Dobrý deň pán Marman,

ďakujem za Vašu odpoveď. Vidím, že dané riešenie ste prekonzultovali s p. Luhovým z bytovky 1166 a určite sú obyvatelia spokojní, že majú nové parkovacie miesta. Ja však riešim problém s bytovkou 1164, pred ktorú sa umiestnil odpadkový kôš bytovky 1166. Keď sa pôjdete pozrieť na dané miesto, pred bytovkou 1166 je krásne vynechaný priestor s dvoma drevinami (vidno na druhej fotografii) kam patrí odpadkový kôš danej bytovky. Museli by sa odstrániť dané dreviny, nevidím však problém s ich nahradením novými.
Príďte prosím v horúčavách pred náš vchod aby ste sám zažili, aký zápach ide nie z jedného, ale z dvoch odpadkových košov. Tento zápach máme teraz v bytoch.
O premnožených potkanoch písať ani nebudem.
Vopred Vám ďakujem za riešenie, ktoré bude vyhovovať nie len jednej strane, ale budú spokojní všetci obyvatelia danej ulice.

S pozdravom

Jakub
16. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Kubo,

ak nie ste spokojný s riešením tohto podnetu alebo jeho riešením sa vytvoril ďalší podnet, prosím, pridajte aktualizáciu. Len vtedy sa bude podnet ďalej riešiť. Ďakujem za pochopenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.