Veľké plochy zarastené burinou

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. januára 2012

Pri železničnej stanici sú veľké plochy nepokosenej buriny. Jedna plocha je medzi budovou katastrálneho úradu a železničnou traťou, ďalšia menšia je pred firmou so stavebninami a SAD a ďalšia plocha začína pri firme Phobos a končí pri pohostinstve Lipa, pričom siaha až po ulicu Staničná.

Domnievam sa, že tým, že mesto nekontroluje údržbu zelene, je priamo zodpovedné za ďalšie rozširovanie buriny do okolia, čo len zhoršuje vzhľad tohoto už aj tak nie veľmi príťažlivého mesta. Aj táto burina svedčí o tom, že mesto Šaľa nedodržiava vlastné všeobecnozáväzné nariadenia a Mestská Polícia si neplní svoje povinnosti.

Žiadam, aby mesto postupovalo podľa platných VZN a aby ma o výsledku svojho postupu informovalo.

19. marec 2013

Anonymný užívateľ

Za bufetom pri stanici, marec 2013
20. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
posielam aktuálny stav podnetu.

S pozdravom,
Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.