J. Kráľa ulica

Zničené lavičky v parku

- J. Kráľa


07. júla 2017

Zodpovednosť: Senica

Vyriešený
 
August 2016

Parkovací kolaps na ulici J.Kráľa

- J. Kráľa


14. augusta 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Senica

V riešení