Skaly na tráve za Slovenskou ulicou pri MŠ.

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Štefan, 30. októbra 2017

Je v poriadku, ak niekto takýmto spôsobom chce zabrániť výjazdu áut na trávnatú plochu? Že poukladá kamene a staré tehly na trávnik? Podľa môjho názoru, by tam nemali byť, pretože to vyzerá strašne a bráni tráve rasť. Môže sa tam stať aj nejaký úraz, kedže je to blízko škôlky. A tieto skaly môžu zlodeji využiť na krádež a vlámanie do áut.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. kamene budú odstránené.

Ing. Juraj Sad, PhD.
vedúci odd. komunálneho servisu MsÚ
22. november 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, viď foto.

S pozdravom

Ing. Juraj Sad, PhD.
vedúci oddelenia komunálneho servisu MsÚ


SLOVENSKÁ POŠTA, a. s.
sekcia prevádzky pobočkovej siete
Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica
tel.: 048/433 96 63 mobil: 0903 530 070
e-mail: sucha.marta@slposta.sk
www.posta.sk
01. december 2017

andeo

Poprosím o osadenie kvetinovej výzdoby alebo kvetináčov, či živého plota. Moju požiadavku adresujem preto, ze dochádza tam ku konfliktom slušných ľudí, ktorým záleží na verejnej zeleni, aby sa neničila prechodom aút s niektorými bezohladnymi vodičmi . Taktiež ide o bezpečnosť, z dôvodu, ze pod travnatou plochou su bývalé priestory skladu uhlia a teda nosnosť danej plochy nemusi poňať váhu aút. Je nevhodné, aby tam vôbec autá stáli, kedže je to prístupová cestička ku škôlke a vodovodnej šachte,ale podstatné je, že sa nemajú otáčať na tráve.
01. december 2017

Štefan

Aby nedochadzalo ku konfliktu slusnych ludi a vodicov, bolo by dobre aby sa vedla prijazdovej cesty ku skolke vybudovalo parkovisko. Pretoze aut pribuda a parkovacich miest je malo.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.