Chýbajúca značka hlavnej cesty

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Maria, 02. septembra 2017

Zacina novy skolsky rok a bolo by dobre,aby mesto osadila dopravnu znacku ktora je hlavna cesta a ktora vedlajsia na ulici pri policii.zo strany od cerkvi smerom k 3.zs znacka je,ale smerom od hlavnej popri hnatkovi znacka nie je.mnohy maju problem lebo nevedia kto ma prednost.ci ten kto ide k cerkvi alebo ten kto ide k masiarni.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Chýbajúcu dopravnú značku označujúcu hlavnú cestu pred križovatkou pri ZŠ na Konštantínovej evidujeme a podnet je v riešení. Mesto už zakúpilo nové dopravné značenie, ktoré bude v najbližších dňoch osadené na príslušné miesto.

Marián Harmada, náčelník Mestskej polície
21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dopravná značka označujúca hlavnú a vedľajšiu cestu bola osadená.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m. p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.