Vyblednutá značka

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Milan 24. apríla 2018

Vyblednuta znacka chyba reflexny zlty podklad

02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Značka sa nachádza na ceste I. triedy I/15, podnet sme posunuli jej správcovi Slovenskej správe ciest.

Ladislav Dubas, vedúci Odboru výstavby, regionálneho rozvoja a životného prostredia MsÚ
07. december 2018

Ján Zápotocký

Tu problém nie je, akurát, že ostala pôvodná veľkosť podkladu, na ktorom boli použité dve dopravné značky. Bolo tam v minulosti ešte obmedzenie max. povolenej rýchlosti vozidiel na 40 km/h. Ta bola zrušená potom, keď zákonom o cestnej premávke upravil max. povolenú rýchlosť vozidiel v intraviláne sídiel z pôvodných 60 km/h na 50 km/h. Po tejto zmene bola cestnými správnymi orgánmi zrušené 40 -tky, preto po jej odlepení zostal otlačok prázdneho kolesa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.