Zničené hniezdo bocianov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zaslal: Vlado, 24. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Chotčanskej ulici (bývalá inseminačná stanica) je zničené hniezdo bocianov, pričom čochvíľa sa bociany majú vratiť.

27. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Stĺp s poškodeným košom na bocianie hniezdo sa nachádza na súkromnom pozemku fyzickej osoby.
27. marec 2018

Vlado

Uzavretý?! To myslíte vážne? Žiadna snaha o vyriešenie, len ste sa ALIBISTICKY vyhli problém vyriešit. Lebo kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody prečo sa to nedá. Krásna ukážka toho, ako budete robiť veci inak. Keď ste znepríjemnili ľuďom vstup do garáží, vtedy Vás netrápilo, že sú to súkromné majetky. Čo tak spolupráca s políciou či odborom životného prostredia?
28. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

status podnetu udeľujeme na základne odpovede my ako administrátori portálu, nie samospráva. Status bol zvolený na základe toho, že samospráva podnet nemá možnosti riešiť a nemáme kontakt na súkromnú osobu, ktorej by sme mohli podnet posunúť.

Po prehodnotení sme podnet zaslali odboru starostlivosti o životné prostredie v rámci Okresného úradu Stropkov a Štátnej ochrane prírody.

Vďaka za pochopenie,

s pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.