Nevhodná/ autá poškodzujúca výsadba na mestskom parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: Monika , 29. novembra 2017

Dobrý deň, opätovne upozorňujem na nevhodne zvolenú zeleň na parkovisku na Hlavnej ceste pri Slovenskej sporiteľni. Kríky s pichliačmi poškodzujú zaparkované autá, nehovoriac o tom, že človek sa kvôli nim nedostane do kufra odparkovaného auta. Prosím, bolo by možné túto zeleň odstrániť? Ďakujem

01. december 2017

Jaro

Pani Monika je isto blondínka.
06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol postúpený na vybavenie nášmu podniku Verejnoprospešné služby Stupava. O spôsobe jeho vybavenia Vám budeme informovať.

Prajem Vám príjemný deň.

S pozdravom

Pavol Baxa
vedúci oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
Mestský úrad Stupava
07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je vyriešený. Zeleň bola zrezaná.

Marián Závodný, riaditeľ VPS
08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol vyriešený orezaním kríkov pri parkovisku (viď foto).

S pozdravom

Pavol Baxa
vedúci oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
Mestský úrad Stupava
08. december 2017

Monika

Dobry den,
Dakujem pekne vsetkym za rychle vyriesenie podnetu.
S pozdravom
Monika

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.