Cementárenská-znečisťovanie-ovzdušia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení
meno
Radovan 15. júna 2019

Prosim MsU Stupava o riesenie problemu zo znecictovanim ovzdusia.Firma Hoerbiger Zandov dlhodobo znecistuje ovzdusie vo svojom okoli vypustanim toxickeho autolaku,ktory sa siri vsade po okoli.V bezprostrednej blizkosti objektu sa nachadzaju obytne a rodinne domy.Uvedena firma takisto nedodrziava nocny klud,ktory plati od 22.00 - 06.00 ,kedze uz rano o 5.00 spustaju prevadzku svojej autolakovne.Prosim o prevereni legalnosti uvedenej prevadzky autolakovne.Dakujeme za promtne vyriesenie vzniknutej situacie.Vdacní obyvatelia Stupavy:)

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho na referát životného prostredia. Budeme Vás informovať o riešení podnetu.
Kto? Referát životného prostredia

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
29. júl 2019

Róbert Mifkovič

Pravdepodobne by nebolo zlé preventívne poslať hliadku Mest. polície v niektorý deň v čase nočného pokoja skontrolovať jeho dodržiavanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.