Orechová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Katarina 17. septembra 2019

Dobry deň,
Už dlhšiu dobu na Orechovej ulici nesvieti verejne osvetlenie. Žiadam Vás týmto o odstranenie tohto stavu.
Dakujem

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Požiadal som o bližšie informácie. Po ich obdržaní Vás budem informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
16. september 2019

Roman Besedic

Mesiac prec a nic sa nezmenilo,podarilo sa Vam nieco zistit?Dakujem
17. september 2019

Odkazprestarostu.sk Stupava

Požiadali sme samosprávu o aktualizáciu.

Petra Kňazeová
Administrátor portálu Odkaz pre starostu pre mesto Stupava
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obdržal som informáciu z VPS:
"Dńa 9.9.2019 sme robili opravu V.O. na Orechovej ulici. Bolo vymenených 5ks výbojok po opätovnom nahlasení sme 16.9.2019 vykonali obhliadku a všetky lampy svietili. "

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
19. september 2019

Roman Besedic

Dobry den p.Kubicka,

Neviem povedat kde sa stala chyba ale fakt je ze osvetlenie stale nesvieti,konkretne sa jedna o druhu a tretiu lampu na Orechovej ulici v smere od Karpatskej ulice vid prilozene foto nafotene 19.9.2019 0:34.Poprosim o opatovne vykonanie obhliadky resp.opravy.Dakujem
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Besedič,
opätovne požiadam VPS o upresnenie informácií.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
30. september 2019

Roman Besedic

Dobry den p.Kubicka,

Tyzden ubehol a nic sa nezmenilo resp.nesvieti uz ani prva lampa od Karpatskej ulice.Je tu absolutna tma....
Keby panom z VPS doma nesvietila ziarovka tiez by im trvalo tyzden alebo dva nez by ju vymenili?

Dakujem
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadal som VPS o preverenie situácie. Budem Vás informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
VPS dnes odstranili poruchu.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
01. október 2019

Roman Besedic

Dobry den,dakujem za rychlu akciu Vam a samozrejme VPS.Bohuzial deje sa presne to iste co sa dialo pred tym nez lampy prestali svietit uplne.Vsetky tri lampy sa v roznych intervaloch a kombinaciach neustale vypinaju a zapinaju....Intervaly sa pohybuju priblizne v desiatkach sekund.
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opäť som požiadal VPS o informáciu o aktuálnom stave. Budem Vás informovať.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
12. október 2019

Roman Besedic

Dobry den,chlapi z VPS to boli znovu opravovat a vyzera to tak ze tentokrat uspesne,aspon zatial....lampy svietia ako nove :-)

Dakujem pekne za sucinnost pri rieseni

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania