Krajinská cesta-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení
meno
juran 31. augusta 2022

Dobrý deň ten istý problém ako minulé roky kríky zasahujúce do chodníka tak,že ak si chodec nechce nechať vypichnúť oko prechádza takmer na urovni hlavnej velmi frekventovanej cesty.

31. august 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku krík v týždni po 5.9. ostrihajú.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania