Aktualizovať podnet
Smetisko?

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Smetisko?

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Ferko Mrkvicka, 23. februára 2018

Zacinajuca ceirna skladka pri kontajneroch na sklo a kovy.
Medzi odpadom je elektronika, stare pneumatiky, plasty, dokonca aj biologicky odpad.

28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pracovníci technického úseku neporiadok odstránili.

Šimon Gabura
primátor Mesta Svätý Jur

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.