Kosenie

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Jana Prelovská 16. augusta 2018

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, kedy bude pokosená plocha na ulici Podhradie pri dome č.38?

21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Pozemok pracovníci technického úseku pokosili.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta
22. august 2018

Jana Prelovská

ďakujem za rýchle vybavenie podnetu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.