Prostredná-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený
meno
Peto 11. januára 2019

Sneh na streche budovy mestskeho uradu. Su tam nakopene na vrchu strechy snehove haldy, ktore pri zosuve mozu ohrozit chodnik pred MU. Neviem ci ma strecha namontovane snehove zabrany - nevidno to teraz. Zial ani fotku nemam, nemal som mobil pri sebe.

Da sa to skontrolovat?

Dakujem.

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Na budove Mestského úradu boli pri rekonštrukcii strechy namontované tri rady protisnehových zábran, ktoré by mali zamedziť padaniu snehu zo strechy budovy. Tento rok nám zo strechy sneh ani nepadol. Problém bol na streche o pár domov vyššie, kde bol chodník Mestskou políciou aj ohradený páskou.

Ing. Šimon Gabura
primátor mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.