Hradištná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

V riešení

Pri vstupe do záhrady nad parkoviskom na konci Hradištnej ulice je azbest a este nejaky stavebny odpad.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Poprosím zavolajte nám na úrad, aby sme vedeli spolu s Vami presne identifikovať miesto odpadu. T.č.: 0249202301, msu@svatyjur.sk

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania