Naposledy zodpovedané samosprávou, Krajinská cesta ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Krajinská cesta
24. novembra 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-bariéra na chodníku

Krajinská cesta
04. novembra 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-zastávka MHD -znečistená

Krajinská cesta
12. októbra 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-krík-neostrihaný

Krajinská cesta
31. augusta 2022 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-bariéra na chodníku

Krajinská cesta
29. júna 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-semafor-zle nastavený

Krajinská cesta
30. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-poškodená dlažba

Krajinská cesta
18. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Dopravné značenie-iné

Krajinská cesta
18. mája 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Krajinská cesta
01. mája 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-chodník-poškodená dlažba

Krajinská cesta
27. apríla 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-semafor-nefunkčný

Krajinská cesta
25. marca 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-zvislá značka-poškodená

Krajinská cesta
16. februára 2022 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-reklama-vizuálny smog

Krajinská cesta
13. decembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-stĺpik-poškodený

Krajinská cesta
16. decembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-reklama-v rozpore so zákonom

Krajinská cesta
13. decembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie4