Poľná-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Mária 24. júna 2021

Rovnako chcem požiadať o osadenie dopravnej značky o zákaz parkovania a vjazdu, pretože v prípade nešťastia v domove, by sa tam nevedeli dostať hasiči, sanitky, policajti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.