Berehovská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Matej Hudáček 14. júla 2022

Chýbajúce zebry medzi chodníkmi i príslušné značky

31. júl 2022

Miron Harahus

Na celej Berehovskej neni žiadny prechod deti keď idú s ihriska na iné ihrisko musia cez cestu do škôl tiež .. ,
29. august 2022

Miroslav Prezbruch

co si pamätam tak zrovna na tejto krizovatke nebol prechod nikdy ratajme to na vyse 30 rokov... a asi ani nikdy nebude... co je ale zarazajuce ze na ulici 1 decembra su este dva prechody cez cestu pred a za MS kde prechody nie su! spominam si ale ze za MS smerom k uz neexistujucej bille prechod bol len casom sa cestari na to vykaslali a uz ho neobnovovali!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania