Kalinčiakova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Anton Dula 15. júla 2022

Višne na mestskom pozemku. O ovocie mesto nemá zjavne záujem. O poriadku nehovoriac. Výhonky vyrastajú 12,5 metra od stromov na súkromných pozemkoch a znemožňujú napr. aj prístup k elektroskrinkám na stĺpe. Neúmerná výška stromov 2x poškodila telefónne a internetové vedenie. Žiadosť o výrub zamietnutá. Stromy divo rastúce bez odborného rezu napadnuté moniliózou, ktorá sa jednoducho šíri vzduchom na ďalšie stromy v súkromných záhradách. ,,Mestský" odborník pri obhliadke konštatoval vynikajúci zdravotný stav stromov.

Zložitá situácia má jednoduché riešenie. Potrebná je chuť zaoberať sa problémom občana /občanov/.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.