Jarná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Emil Polak 17. decembra 2018

Lampa pouličného osvetlenia nesvieti vôbec, a keď sa náhodou rozsvieti, tak svieti veľmi slabo, oproti iným lampám na ulici, alebo bliká.

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Verejné osvetlenie na Jarnej ulici bolo opravené a opätovne sfunkčnené pred vianočnými sviatkami, dňa 21.12.2018. K tejto odpovedi uvádzame aj fotozáznam.

Michal Davala, riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov
08. január 2019

Emil Polak

Nebolo opravené 21.12.2018, ale 2.1.2019, ale aspoň už funguje. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.