Ulica Bučianska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Natália 01. decembra 2020

uz par dni je uplne preplneny kontajner na papier na bucianskej ulici.

07. december 2020

Martina

dnes je situacia takato... čo tam nechodia smetiari ?
07. december 2020

Natália

Viete co ja neviem. uz vcera vecer som sa rozculovala ked som videla ten bordel zas, kontajner na opacnej strane na tehelnej na zaciatku jednosmerky takisto komunalny totalne preplneny a plny
07. december 2020

Dano TT

V sobotu som tam videl červenu dodavku ako tam vyhadzuje odpad. Mal tam tak za pol auta.
09. december 2020

Martina

Ulica Bučianska-kôš-preplnený

Na rohu Bučianskej a Tehelnej ulice su preplnene koše, ludia davaju smeti už na aj zem
15. december 2020

Ondrej

Aj sensoneo aplikacia mi ukazuje preplnene kontajnery v tejto oblasti.
28. január 2021

Mária

Ulica Tehelná-kôš-preplnený

V okolí smetných nádob na Bučianskej ulici neporiadok,znečistený asfalt od odpadkov.
19. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor bol uprataný.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania