Ulica Ivana Krasku-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Väčší počet veľkých cestných výtlkov po celej dĺžke cesty.

15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, s opravou výtlkov sme už začali, ale iba v úseku po športový areál, nakoľko ďalší úsek komunikácie nie je v majetku a správe mesta (nevieme z fotografie presne identifikovať o ktorý úsek sa jedná, preto iba po areál).

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania