Ulica Botanická-parkovanie-chybajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Roman Cihlicka 23. januára 2022

Po nádobach zostalo volné miesto na parkovacie miesto, 2 kusy Botanická12/20. Poprosím prerobiť na parkovanie áut.

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania