Východná ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dominik 10. apríla 2022

Dobry den
Tento kuzel sa nachadza na tejto ceste uz nieco cez rok

11. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania