Starohájska ulica-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Samuel 14. augusta 2022

uhynutý holub pod lávkou vedľa závor na parkovisko

15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spomínané zviera bolo odstránené, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania