Saleziánska ulica-zvislá značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ferencz 26. júla 2023

krivá stará značka

02. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania