Prechodná cesta-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

bordel

28. september 2023

Peto

Ak si vsimnete, tak to kreslo je z improvizovanej obyvacky z ineho podnetu, takze vinnici su jasni
https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/160587/prechodna-ulica-neporiadok-a-odpadky-neporiadok-vo-verejnom-priestranstve
03. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania