Chýbajúci odpadkový kôš

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

po vybudovaní parkoviska pri administratívnej budove na Herdovom námestí nebol dobudovany odpadkový kôš. zanikol aj kôš pri vjazde na nové parkovisko pri rampe. Z tohto dôvodu je stav taký, že najbližší kôš je na ul. 29. augusta pri hasicoch a smetom na kopanku možno na Jadernej, ak nepočítam kontajnery na komunálny odpad.

22. február 2016

Palcino Čavojský

Oprava: koše sú ajna Soacinskej na zastávkach MHD
22. február 2016

5ulo

Ak by si šiel od spacinskej križovatka k bývalému hotelu Apollo, tak nenatrafis na žiaden kos :-)
23. február 2016

majo

5ulo
Myslím, že jeden je pri svet. prechode, pri hasičoch a aj jeden bol (je?) pred vchodom do potravín.
23. február 2016

Palcino Čavojský

majo: práve ten pri potravinách zmizol a rovnako aj na rohu sibamacu pri novinovom stánku
23. február 2016

5ulo

Tak potom záleží od toho, po ktorej strane ideš. Ale aj tak je to od jednoty pekný kus (ak nejdes okolo poziarnikov)
12. júl 2017

Matúš G

Bez koša, bez odpovede.
04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osadenie smetných košov v tejto lokalite je naplánované do konca roka 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. október 2017

Palcino Čavojský

Milá samospráva, preco tak skoro? Veď som tento podnet dával len vo februári...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania